243th Old master, 19th and 20th century paintings > Szűz Mária, 1770-es évek VÉDETT - NO EXPORT

27. Tiepolo, Giovanni Domenico (Venice, 1727 - Venice, 1804)

Szűz Mária, 1770-es évek VÉDETT - NO EXPORT

oil on canvas

39*31 cm

j.n. ho. 19. századi kéziratos felirat: "Tiepolo"; a feszítőkereten hátul kézírásos felirat: "Lajos Viktor főh. Klessheimi Képtára"

faragott, aranyozott ökörszemes keretben