349. Pállya Celesztin (Genoa, 1864 - Budapest, 1948)
"Utcai élet falun"
32,5*46 cm
j.b.l.: Pállya Celesztin
olaj, vászon fára ragasztva, ho: 1922-es kiállítási cédula