270. 20th century and contemporary paintings > "Őszi fények" 1999

520. Lajos Kántor (Vajdácska, 1922 - )

"Őszi fények" 1999

oil on canvas

70,5*90 cm

j.j.l.: Kántor L. 99

kis sérüléssel