408. Baranyai Lőrinc Gusztáv (Pécs, 1896 - Munich, 1977)
Csendes lépcső (Velence), 1930-as évek
oil on canvas
83*116 cm
j.j.l.: Baranyai Lőrinc Gusz.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 12. kép