20th century and contemporary paintings > Erdei sétány nőalakkal

903. Géza Polgáry (Jászberény, 1862 - ?)

Erdei sétány nőalakkal

oil on canvas

50,5*60,5 cm

j.j.l.: G. Polgáry, sérült