20th century and contemporary paintings > "Ünneplők" 1930

905. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

"Ünneplők" 1930

oil on canvas

50*70 cm

j.b.l.: Szőnyi, h.o.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula töredék, sérült, Kiállítva: Szépművészeti Kiállítások Magyar Mesterek Műveiből II., Soproni Képzőművészeti Körszínházi festőterme, 1931.ápr.(kat. 42.)