Varia auction > Halmi Bódog őnagysága portréja, 1928 körül

Varia auction [ARCHÍV]

814. Cseney Vuchetitch László (1905 - 1983)

Halmi Bódog őnagysága portréja, 1928 körül

oil on canvas

75,5*62 cm

j.j.l.: töredékes, Kiállítva: Nemzeti Szalon LXVII. Csoportkiállítás, Budapest, 1929. december (kat. 15. Halmi Bódog őnagysága portr. Mgt.), keret nélkül, sérült