Varia auction > Főkötős hölgy portréja

Varia auction [ARCHÍV]

803. Austrian painter, first half of 19th c.

Főkötős hölgy portréja

oil on canvas

62*49 cm

j.n. Proveniencia: Kékedi Árpád gyűjteményéből aranyozott ökörszemes keretben