Varia auction > Zsúrkocsi

Varia auction [ARCHÍV]

1046. Zsúrkocsi

71*73*47/103 cm

magyar, 20. sz. első fele, részben hajlított, gőzölt bükkfa, két oldallapja felhajtható, négy görgővel, sérült