Varia auction > Kunerol növényzsír kókuszdióból

Varia auction [ARCHÍV]

995. Kunerol növényzsír kókuszdióból

97*48 cm

osztrák, 20. sz. első fele, j.l.: Pyro-Email, b.l.: Emailpla Ku 3, ívelt, sérült