Varia auction > Napraforgók, 1922

Varia auction [ARCHÍV]

894. Hungarian painter

Napraforgók, 1922

oil on canvas glued to cardboard

51*55 cm

j.b.l.: olvashatatlan 1922, keret nélkül, sérült