Varia auction > Tükör

Varia auction [ARCHÍV]

1061. Tükör

69*45,5 cm

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, festett fa, gipszmasszás díszítéssel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel