Varia auction > Lányok népviseletben

Varia auction [ARCHÍV]

903. Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987)

Lányok népviseletben

oil on canvas glued to cardboard

60*78 cm

j.b.l.: Udvary Pál, sérült