1050. Zsúrkocsi
73*73*48 cm
magyar, 20. sz. első fele, diófa, üveglapos tálcákkal, négy oldalán lenyíló ajtókon csiszolt üvegekkel, esztergált fogantyúval, leemelhető tálcával, görgőkön, kis sérüléssel