Varia auction > Kis komód

Varia auction [ARCHÍV]

1025. Kis komód

66*70*41 cm

magyar, 20. sz. első fele, diófa borítással, faragott díszítéssel, sárgarézhúzógombokkal, sérült, egy húzógomb hiányos, 3 fiókos