1022. Komód
75*69*45 cm
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, faragott lábazaton, sérült, egy fogantyú sérült