Varia auction > Komód

Varia auction [ARCHÍV]

1022. Komód

75*69*45 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, faragott lábazaton, sérült, egy fogantyú sérült