Aktuális katalógusok

2380. Régi mesterek és 19. sz. festmények

Árverés napja: 2018. december 4. 17:00
Lapozható katalógus | Mozaik megtekintés | Névmutató

2382. 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2018. december 5. 17:00

2390. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek

Árverés napja: 2018. december 6. 17:00

2399. Porcelánok, ezüstök és ékszerek

Árverés napja: 2018. december 8. 11:00