284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A zene nyolc magyar mestere, 1929

319. Kunwald Cézár (Graz, 1870 - Dánia, 1947)

A zene nyolc magyar mestere, 1929

litográfia, papír

630*445 mm

j.l.: K.C. 1927 K.C. 1926, K.C. 1928, mappa sérült