319. Kunwald Cézár (Graz, 1870 - Dánia, 1947)
A zene nyolc magyar mestere, 1929
litográfia, papír
630*445 mm
j.l.: K.C. 1927 K.C. 1926, K.C. 1928, mappa sérült