284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Virágos udvar, 1910

287. Udvary Géza (Perbenyik, 1872 - Budapest, 1932)

Virágos udvar, 1910

olaj, karton

46,5*67,5 cm

j.j.l.: Udvary G., Feltehetően kiállítva: Udvary Géza festményei gyűjteményes kiállítása, Budapest, Eggenberger Műkiállítás termeiben, 1917. november 5-20. (kat.sz. 12.)