284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A Ragusai Onofrio-kút, 1920 körül

477. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

A Ragusai Onofrio-kút, 1920 körül

olaj, vászon

59*75 cm

j.b.l.: Turán M., j.j.l.: Ragusa, Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon XLIV. Csoportkiállítása, Budapest Nemzeti Szalon, 1925. május 3-12.