284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Boci az istállóban

265. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Boci az istállóban

olaj, fa

15*24 cm

j.j.l.: E. Illés A., BÁV 45/67.