284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szélmalom

261. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Szélmalom

olaj, fa

14*23,5 cm

j.j.l.: E. Illés A., h.o. felirat: Kunszentmiklós