284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Modellek (Cigányok), 1905 körül

252. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

Modellek (Cigányok), 1905 körül

olaj, vászon

111,5*140 cm

j.b.l.: Perlrott V.