284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mediterrán városrészlet

177. Wagner, Hans Johann (Bécs, 1866 – Pechtolsdorf, 1940)

Mediterrán városrészlet

olaj, vászon

65,5*105 cm

j.b.l.: H. Wagner