284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kalapos férfi portréja, 1928

212. Karlovszky Bertalan (Munkács, 1858 - Budapest, 1938)

Kalapos férfi portréja, 1928

olaj, fa

51*40 cm

j.j.l.: Karlovszky Bertalan 1928