405. Móritz Sándor (Celldömölk, 1924 - Stockholm, 1966)
Kilátás a budai hegyekre, 1958 (Cenkhegy u. A művész háza és műterme)
olaj, vászon
84,5*100 cm
j.j.l.: Móritz 1958