284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kilátás a budai hegyekre, 1958 (Cenkhegy u. A művész háza és műterme)

405. Móritz Sándor (Celldömölk, 1924 - Stockholm, 1966)

Kilátás a budai hegyekre, 1958 (Cenkhegy u. A művész háza és műterme)

olaj, vászon

84,5*100 cm

j.j.l.: Móritz 1958