284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Menyecske korsóval

205. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Menyecske korsóval

olaj, falemez

70*49,5 cm

j.b.l.: Deák Ébner L., BÁV 39/47.