284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Görögdinnyés csendélet

501. Korga György (Budapest, 1935 - Budapest, 2002)

Görögdinnyés csendélet

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Korga