284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mária mennybevétele

36. Tiziano után, 19. sz. vége

Mária mennybevétele

olaj, vászon

91*49,5 cm

j.n. Tiziano műve a velencei Santa Maria Gloriosa dei Frari bazlikában található, sérült, faragott fa keretben