284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ábrándozó lány

206. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Ábrándozó lány

olaj, vászon

80*57,5 cm

j.j.l.: Szüle, keret nélkül