284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Itáliai táj alakokkal, 1850

154. Markó Károly, id. (Lőcse, 1793 - Villa l'Appeggi, 1860)

Itáliai táj alakokkal, 1850

akvarell, papír

110*140 mm

j.b.l.: C.M. 850