284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mucius Scaevola Porsenna előtt

85. Rubens, Pieter Paul és Anthonis van Dyck után, 19. sz.

Mucius Scaevola Porsenna előtt

olaj, vászon

190,5*157 cm

j.n. sérült