284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nő fátyollal, 1924

437. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Nő fátyollal, 1924

olaj, vászon

76*72 cm

j.j.f.: Járitz J. 1924