284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hölgyportré

125. Stróbl Zsófia (Krakkó, 1860 - Budapest, 1941)

Hölgyportré

olaj, vászon

71*54 cm

j.j.l.: Strobl Zs.