284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Virágos parkrészlet

251. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)

Virágos parkrészlet

olaj, vászon

100*150,5 cm

j.j.l.: Szegedi Maszák Leona