195. Pataky László (Brád, 1857 - Alvincz, 1912)
Huszárok hóesésben
olaj, vászon
65*112 cm
j.j.l.: Pataky L., kiállítva: A ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben, Magyar Mezőgazdasági Múzeum, Budapest, 1971. szeptember, kat. 24. old. 61., Proveniencia: korábban Barabás Ármin tulajdona