284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Miklós

58. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Szent Miklós

olaj, fa

19,3*14 cm

ezüst riza: Moszkva, 1852, 84 zlotnyikos fémjel, „A.K.” (Andrej Antonovics Kovalszki) ellenőrző mester (1821-1856), „D.O.” mesterjegy (Dimitrij Ivanovics Orlov), aranyozott díszítéssel, koronán színes üveg kőutánzatokkal, faragott, aranyozott fa