58. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Szent Miklós
olaj, fa
19,3*14 cm
ezüst riza: Moszkva, 1852, 84 zlotnyikos fémjel, „A.K.” (Andrej Antonovics Kovalszki) ellenőrző mester (1821-1856), „D.O.” mesterjegy (Dimitrij Ivanovics Orlov), aranyozott díszítéssel, koronán színes üveg kőutánzatokkal, faragott, aranyozott fa