284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szőke lány virágos kendővel

239. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

Szőke lány virágos kendővel

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.j.l.: Szánthó Mária