284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A kolozsvári Szent Mihály templom

24. Sárdi István (Torockó, 1846 – Kolozsvár, 1901) - nak tulajdonított

A kolozsvári Szent Mihály templom

olaj, vászon

76,5*61,5 cm