230. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)
Három grácia, 1919
olaj, karton
36,5*54 cm
j.j.l.: Jobbágyi Gaiger M. Budapest, 1919, sérült