284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Három grácia, 1919

230. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Három grácia, 1919

olaj, karton

36,5*54 cm

j.j.l.: Jobbágyi Gaiger M. Budapest, 1919, sérült