284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Fiatal férfi képmása, 1853

124. Ádler Mór (Óbuda, 1826 - Budapest, 1902)

Fiatal férfi képmása, 1853

olaj, vászon

68*55,5 cm

j.j.k.: M. Adler 853, sérült