284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A sebesült kürasszír

13. Géricault, Theodore után, 19. sz. vége

A sebesült kürasszír

szén, fedőfehér, papír

670*480 mm

j.b.l.: Th. G., Géricault műve a párizsi Louvre képtárában található, sérült