284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztali csendélet citrommal, 1929

211. Szlávik Dezső (Jászapáti, 1887 -?)

Asztali csendélet citrommal, 1929

olaj, vászon

67,5*54 cm

j.b.l.: Szlávik 929