284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Karámban, 1927

272. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Karámban, 1927

olaj, karton

36*49 cm

j.k.l.: Jobbágyi Gaiger 1927, sérült