284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Férfi képmás, 1896

119. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Férfi képmás, 1896

olaj, vászon

146*94 cm

j.b.l.: Vastagh Gy. 1896