284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A trencséni vár látképe, 1959

418. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

A trencséni vár látképe, 1959

akvarell, papír

350*530 mm

j.j.l.: Pleidell 959 Trencsén