284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szirakúzai tengerpart a telihold fényében

188. Olasz festő, 1900 körül

Szirakúzai tengerpart a telihold fényében

olaj, vászon

110*80 cm

j.n. j.l.: Siracusa