284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

62. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Tanító Krisztus

olaj, fa

27*22,5 cm

préselt, részben aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin hitelesítő mesterjeggyel és ismeretlen „P.T.” cirillbetűs mesterjeggyel