62. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Tanító Krisztus
olaj, fa
27*22,5 cm
préselt, részben aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin hitelesítő mesterjeggyel és ismeretlen „P.T.” cirillbetűs mesterjeggyel