284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Virágcsendélet korsóval és vörös drapériával

482. Sugár Andor (Budapest, 1903 - Auschwitz, 1944)

Virágcsendélet korsóval és vörös drapériával

olaj, vászon

73*60 cm

j.b.l.: Sugár