284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Balerina

226. Kömpöczi Balogh Endre (Budapest, 1911 - Budapest, 1977)

Balerina

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Kömpöczi Balogh Endre